Oferta

Jesteśmy producentem wysokiej jakości drewnianych schodów i mebli na wymiar. Tworzymy zarówno nowoczesne jak i klasyczne aranżacje wnętrz. Meblujemy kompleksowo całe domy, pensjonaty, restauracje oraz inne lokale usługowe. Nasze stylizowane sypialnie, rustykalne kuchnie, czy gięte schody zaspokoją najbardziej wymagających klientów. Dzięki wieloletniej praktyce, i inwestycją w nowoczesne technologie staliśmy się lokalnym liderem w produkcji oryginalnych mebli, wolno-stojących schodów, elementów dekoracyjnych wnętrz oraz architektury.
Jesteśmy dumni z tego, że zaufały nam setki ludzi. Znajomi klienci wracają do nas by odświeżyć swoje wnętrze, a nieraz także aby urządzić nowe, niepowtarzalne mieszkanie kolejnemu pokoleniu. Działamy głównie na lokalnym rynku, w rejonie miejscowości: Nowy Targ, Zakopane, Kraków, Katowice, Gliwice.

 

Dlaczego warto nas wybrać:

 

  • Wykonamy profesjonalny projekt komputerowy dopasowany do twojego wnętrza.
  • Dbamy o estetykę i wysoką jakość wykonania detali.
  • Używamy wysokiej jakości sprawdzonych materiałów i podzespołów.
  • Wieloletnie doświadczenie sprawia że nasze wyroby są wytrzymałe oraz funkcjonalne.
  • Udzielamy gwarancji na nasze produkty.
  • Przedstawimy dokładny kosztorys zawierający wszystkie elementy bez ukrytych opłat.
  • Podejmiemy się wykonywania bardo skomplikowanych i trudnych projektów.

 

Mało kto zdaje sobie sprawę, jak ogromną i rozwiniętą branżą jest w Polsce meblarstwo, za to my dostrzegamy w jaki sposób i w jakim tempie ewoluują i dojrzewają gusta naszych klientów. Coraz bardziej świadomi i wymagający konsumenci chętnie korzystają z usług innowacyjnych przedsiębiorstw, omijając sklep meblowy, a wybierając właśnie meble na zamówienie. Mając już dosyć ograniczania siebie i swoich śmiałych wizji do tego, co oferują sklepy, ludzie szukają rozwiązań pozwalających im nie tylko ładnie i oryginalnie urządzić wnętrze swojego rodzinnego gniazda, ale także (a nawet przede wszystkim) wyrazić siebie. W końcu wszędzie może być dobrze, ale w domu musi być najlepiej!
Wystarczy rozejrzeć się wokół siebie, by przekonać się jak wiele wystrój naszych czterech ścian mówi o nas samych. A co jeśli wybierając meble do pokoju, możemy mieć wpływ na to, jaką formę ma nasze biurko, łóżko, komoda czy chociażby szafa przesuwna na ubrania?
Oczywiście oprócz powyższej, śmiałej idei, równie często zakup mebli na wymiar jest dyktowany koniecznością, np. przez nietypowe skośne lub okrągłe ściany, bądź też przez bardzo ograniczoną przestrzeń – zwłaszcza w przypadku mebli do kuchni czy mebli łazienkowych.
Specjalistyczne oprogramowanie CAD/CAM do mebli i projektowania obróbki drewna, oraz nowoczesne maszyny CNC poszerzają naszą ofertę o tworzenie projektów i dokumentacji wyrobów, projektowanie wolnostojących schodów drewnianych oraz innych niesamowitych wyrobów i akcesoriów. Dzięki tym innowacjom oferujemy klientom drewniane balkony, unikatowe, cieszące oko drewniane panele dekoracyjne czy artystyczne, niepowtarzalne dekory zdobiące fronty meblowe.