Firma

Duże drewniane łóżko dębowe w trakcie produkcji

O naszym fachu w produkcji mebli i schodów na zamówienie świadczy nie tylko nasze wykształcenie związane z branżą, ale przede wszystkim wieloletnia praktyka i pasja tworzenia drewnianych sypialni, stylizowanych kuchni czy nowoczesnych schodów wolnostojących.

Przez lata działalności firmy mieliśmy możliwość zmierzenia się z setkami trudnych, nietypowych sytuacji – czy to dopasowując schody w skosach poddasza, czy też projektując praktyczne meble do kuchni, w której dotychczas trudno było zrobić więcej niż krok.

Dzięki inwestycją w nowoczesne technologie skróciliśmy czas oczkowania. Zyskaliśmy możliwość wykonywania najbardziej skomplikowanych projektów. Łączymy nowoczesność z tradycyjnymi tajnikami sztuki stolarskiej aby tworzyć  trwałe, funkcjonalne oraz oryginalne meble czy schody na miarę potrzeb indywidualnego klienta.


Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy wysoki standard wykonania oraz zadowolenie klienta, kompletnie wyposażając wnętrza od sypialni, poprzez nowoczesne zabudowy kuchenne, rustykalne meble salonowe, aż po  gięte schody z litego drewna.


Projekt i wizualizacja kuchni w programie CAD Kuchnie

Mamy świadomość tego, że wyposażenie i wystrój wnętrza jest sprawą, którą warto dobrze przemyśleć, poprawnie zaprojektować i wykonać. Rozejrzyjmy się tylko po naszych czterech ścianach – W pokojach, sypialniach czy kuchniach często gościmy solidne meble, które nieraz służyły jeszcze naszym dziadkom. Skoro inwestujemy na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat (jak w przypadku schodów) , to dlaczego mielibyśmy być skazani na to, co dyktuje nam sklep meblowy i masowa produkcja?

Czasami warto zaczekać na sprawdzoną firmę i cieszyć się długo, pięknym, solidnym i funkcjonalnym wnętrzem.